רוצה לשווק את העסק בפייסבוק? 5 דברים שחובה לדעת


רוצה לשווק את העסק בפייסבוק? 5 דברים שחובה לדעת

 

1. תקציבים נמוכים - אפקט ענק! דפים עסקיים עם תוכן איכותי ומשמעותי יכולים להשקיע תקציבים קטנים יחסית ולראות תמורה משמעותית בפניות של אנשים חדשים לעסק. העיצוב של העמוד חשוב ונחמד אבל העיקר הוא מה שקורה בטיים לין ("הקיר") שם האקשן האמיתי!

 

2. החלטת לפתוח דף עסקי, נהדר! יש לבחור את השם בקפידה!!! למה זה כזה קריטי? כמה סיבות - אחרי שיהיו לך 200 לייקים (אוהדים, חברים בדף) לא ניתן לשנות את השם. שנית, כדי להופיע בחיפושים, צריך להשתמש במילות מפתח נכונות ולא להוסיף אותיות מיותרות כמו: ב, ה, ל, מ וכו'... (הטיפ המלא אצלנו בדף הפייסבוק).
לעיתים ב- ewise, אנחנו מתלבטים לגבי שם דף עסקי ללקוח גם שבוע שלם...

 

3. דף עסקי יכול להחליף אתר אינטרנט אבל צריך להבין את המגבלות שלו: התחזוקה שלו חייבת להיות יום יומית כדי להיות אפקטיבית ומאחר והנכס לא שלנו (מה לעשות, מר צוקרברג הוא בעל הבית) אנחנו חשופים לשינויים המתמידים של פייסבוק, לפריצות לדף העסקי ואף למחיקתו הפתאומית.  

 

4. זה הזמן לשכוח מדפים עסקיים...  עצמאים, בעלי מקצועות חופשיים - פייסבוק זה כלי מדהים עבורכם!  לשמור על קשר עם לקוחות, לאתר לקוחות חדשים, ליצור שיתופי פעולה עם קולגות והכל בזכות שימוש חכם וחברתי בפרופיל האישי! מניסיוני, דף עסקי פחות מתאים לעסקים מאוד קטנים בהם כל שקל וכל דקה קריטיים רק צריך לוודא שלא עוברים על החוקים של פייסבוק בשימוש עסקי מוגזם בחשבון האישי.

 

5. זה חינם אבל בתשלום... כל הפלטפורמה בפייסבוק היא חינמית, אבל בנוסף לזמן שלך חשוב להשקיע תקציב מסוים לפרסום ממומן בפייסבוק (לפחות 400 ₪ לדעתי). למה? כי ללא פרסום לכל סטטוס שלך יחשפו כ 10% מהאוהדים בדף. ודוגמא במספרים: השגת 250 לייקים בדף? רק כ- 25 אנשים מתוכם יראו תמונה חדשה שתעלה....

 

כרגע בחרתי להתמקד בחמישה דברים בסיסיים, מבטיחה להמשיך לעדכן בטיפים רבים ונוספים!
ולסיום: אם יש לך עסק ובא לך להתמקצע באמת - אשמח לראותך בסדנה הקרובה שלי (ניתן להצטרף בשידור חי מהבית או להגיע אלינו!)

 

    

 


google partner