איך אחסון אתרים משפיע על פופולאריות האתר?


איך אחסון אתרים משפיע על פופולאריות האתר?

אתרי אינטרנט רבים מתחרים על ליבו וזמנו של הגולש ומאמצים גדולים מושקעים באתרים מעוצבים, כתיבה איכותית, גימיקים ואפליקציות. תחום שאיננו נוטים לקשר לפופולאריות הוא אחסון אתרים. אין ספק שזאת טעות גדולה, בפועל, ישנו קשר ישיר בין אחסון אתר אינטרנט על שרת איכותי לבין הפופולאריות שלו בקרב גולשים. 

איך אחסון האתר יכול להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון?
איך בחירת חברת אחסון אתרים נכונה תתרום לאתר שלכם ולכמות הגולשים בו?

 

שירות לקוחות של חברת אחסון אתרים והקשר לפופולאריות האתר

אחד הדברים שדוחים גולשים הוא אתר שנופל ולא חוזר לחיים מהר, אתר עם תקלות ובאגים שלא נפתרים. חברות אחסון אתרי אינטרנט שמפעילות שירות לקוחות 24/7 , מהיר ויעיל יאפשרו לכם לטפל בכל תקלה תוך זמן קצר לרווחת הגולשים. אחסון אתר אינטרנט על גבי שרת של חברה שלא מפעילה שירות סביבי השעון הוא סיכון לא קטן, אם האתר נופל בשעות הלילה או בסוף השבוע אתם עשויים להפסיד לא מעט גולשים שיכולים להפוך ללקוחות פוטנציאליים.

מקום אחסון והקשר להצלחת האתר

אתר שמתעדכן, אתר שעשיר בתוכן, תמונות, סרטונים ואפליקציות הוא אתר מזמין ומעניין לגולשים. קשה מאוד עד בלתי אפשרי לבנות ולתחזק אתר כזה עם חבילת אחסון אתרים קטנטנה. אחסון אתר אינטרנט חייב לקחת בחשבון את ההתפתחות של האתר ואת העדכונים הצפויים לו. כשאתם מחפשים חבילות אחסון אתר אינטרנט ודאו שיש לכם חבילה שמספיק גדולה לצרכיכם וששדרוג החבילה יהיה במחיר סביר ולא מוגזם.

 

אחסון אתר אינטרנט ומהירות עליית האתר

שרת האחסון של אתר הוא אחד הגורמים העיקריים שמשפיעים על מהירות עלייתו. ככל שהשרת חדש יותר, מתוחזק טוב יותר ואיכותי יותר כך הוא יגיב מהיר יותר והאתרים שמאוחסנים עליו יעלו במהירות רבה יותר. כולנו יודעים, שגולשים לא נשארים זמן רב ומחכים לאתר שיעלה, במיוחד אם מדובר באתר של עסק כלשהו שהם חיפוש אקראית ברשת. למהירות של האתר שלכם חשיבות מכרעת בקידומו בקרב גולשים ולקוחות פוטנציאלים. כשאתם בוחרים חברת אחסון אתרים, אחת הבדיקות הראשונות צריכה להיות מהירות האתרים שהיא מאחסנת.

 

השפעה על קידום האתר במנוע החיפוש של Google

כמו כן, הסיבות שצוינו עד כה משפיעות גם באופן ישיר על קידום האתר במנוע החיפוש של Google. כיצד זה קורה?

ל-  Googleישנו רובוט סריקה אשר נקרא GoogleBot, רובוט זה מבצע סריקה לכמות עצומה של דפי אינטרנט (מאות מיליונים של דפי אינטרנט) ושומר אותם. באמצעות תהליך זה Google בונה את האינדקס שלה לגבי כל אתר ואתר. במידה ואחד האתרים עלה בצורה איטית או לחלופין לא עלה זמנית, רובוט החיפוש ידלג על אותו אתר ויחזור אליו לאחר מכן. אתרים במצב שכזה, שרובוט החיפוש סורק אותם לעיתים רחוקות, יאבדו מהחוזק והרלוונטיות שלהם וכתוצאה מכך ירדו גם במיקומים שלהם במנוע החיפוש של Google. זמן העלאת האתר, אירוח אתרים וזמן תגובת השרת הינם פרמטרים חשובים ביותר מבחינת מנועי החיפוש, ולכן גם חשובים לקידום אתרים. הרלוונטיות של אתר מסוים תעלה או תרד בהתאם להתנהגות הגולשים במנועי החיפוש. לדוגמה, אם משתמש חיפש בגוגל ביטוי מסוים ונכנס לאתר שעלה לאט, באופן טבעי הוא ככל הנראה יצא מאותו אתר ויכנס לאתר המופיע בתוצאה הבאה. Google מזהה זאת ומחשבת מחדש איזה אתר יהיה רלוונטי יותר באותה תוצאת חיפוש, כתוצאה מכך האתר האיטי מאבד מערכו וירד במיקומים במנוע החיפוש של Google.

המאמר נכתב באדיבות אבולוציה VIP אחסון אתרים מקצועי

 מאשר שליחה:לא   כן
שלח
׳”׳“׳₪׳¡

google partner